Volné pracovní místo  ASISTENT/KA NÁKUPU s AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 7-30-165025. Staňte se i Vy součástí úspěšného týmu našeho klienta, a to na pozici Asistent/ka nákupu.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> komunikace se zákazníky a dodavateli</li>
<li> administrativní činnost</li>
<li> řešení operativních problémů</li>
<li> spolupráce s ostatními členy teamu a odděleními pobočky</li>
</ul>
<br/>Nástup : IHNED!

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického zaměření výhodou, ne podmínkou</li>
<li> zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou</li>
<li> znalost práce v programu SAP výhodou</li>
<li> znalost MS Office </li>
<li> aktivní znalost AJ, slovem i písmem</li>
<li> vynikající organizační schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností kandidáta <ul>
<li> standardní motivační program společnosti </li>
<li> možnost jazykového vzdělávání</li>
</ul>