Volné pracovní místo  ASISTENTKA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 6-12-203848. Mezinárodní společnost, které působí v oblasti logistiky a ucelených logistických řešeních hledá administrativní podporu do svého týmu.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Každodení komunikace se zákazníky (převážně v AJ)</li>
<li> Administrativní podpora obchodních zástupců</li>
<li> Spolupráce s mateřskou firmou ve Finsku</li>
<li> Zpracování cenových nabídek, objednávek a požadavků zákazníků</li>
<li> Běžná administrativa spojená s chodem kanceláře</li>
<li> Zajišťování letenek, ubytování a pronájmu vozů</li>
<li> Práce s interními programy</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Komunikativní znalost AJ</li>
<li> Dobrá znalost balíčku MS Office</li>
<li> Dobré vyjadřovací schopnosti</li>
<li> Spolehlivost, pečlivost</li>
<li> Chuť učit se nové věci</li>
<li> Týmový hráč</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zázemí mezinárodní společnosti s velkým potenciálem růstu</li>
<li> Pravidelná školení v mateřské společnosti v zahraničí</li>
<li> Stravenky</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.