Volné pracovní místo  Asistentka obchodního oddělení

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, obchodní společnost patřící mezi největší distributory ovoce a zeleniny v ČR, s tradicí od roku 1991, hledáme:
asistentku obchodního oddělení.

náplň práce:
  • telefonická komunikace v AJ s dodavateli
  • řešení obchodních případů (dodávky, objednávky, reklamace)
  • tvorba tabulek, výkazů v Excelu

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, (nejlépe obchodní akademie)
  • znalost AJ
  • dobrou znalost práce na PC-Excel, Outlook, MSW

Nabízíme

  • práci v moderním prostředí stabilní obchodní společnosti
  • využití jazykových znalostí
  • možnost uplatnění pro absolventy nebo kandidáty s krátkou praxí,
  • firemní stravování
  • firemní vzdělávání

plat: dle zkušeností od 17.000,-Kč
lokalita Praha 5

Jiná sdělení

V případě zájmu, použijte volbu "odpovědět".