Volné pracovní místo  Asistentka obchodního oddělení/country manažera

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, mezinárodní obchodní společnost působící v oblasti FMCG hledáme vhodné kandidátky na pozici "Asistentka obchodního oddělení/country manažera".

Náplň práce:
Podpora obchodního oddělení:
  • tvorba prezentací obch. výsledků společnosti
  • tvorba cenového monitoringu ve spolupráci s obch. odd.
  • správa ceníků
  • podpora odd. pro klíčové zákazníky
  • příprava podkladů pro promoce
  • evidence a rozřazení nákladů obch. odd.
  • zápisy z porad obch. týmu
  • komunikace v rámci týmu i s ostatními odd.
  • administrativa spojená s obch. odd.

Podpora country manažera:
  • vedení agendy kanceláře country manažera
  • příprava podkladů pro jednání a porady
  • zápisy z porad a jednání
  • asistence externí HR
  • administrativa pro country manažera

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • předchozí praxi na obdobné pozici cca 3 roky
  • ČJ na vynikající úrovni
  • AJ na komunikativní úrovni (telefonická komunikace, zajištění letenek, hotelů, apod.)
  • pokročilou znalost práce na PC s důrazem na MS Excel, dále PowerPoint a MS Word (uživatelsky)
  • samostatnost, přesnost, logické uvažování
  • komunikativnost, empatii, ochotu a vstřícnost
  • orientaci na zákazníka, odolnost vůči stresu
  • přátelskou a nekonfliktní povahu, týmového hráče
  • loajalitu

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • vzdělávání (odborné i jazykové)
  • stravenky, příspěvky na MHD
  • pojištění dle výběru (životní, penzijní, investiční,..)

Nástup: ihned
Lokalita: Praha 4
Mzda: odpovídající, dle zkušeností

Jiná sdělení

V případe zájmu použijte volbu "odpovědět".