Volné pracovní místo  Asistentka představenstva akciové společnosti

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Pro akciovou společnost, která působí v oblasti výroby hledáme vhodnou kandidátku na pozici:

Asistentka představenstva

Místo práce: Brno

Náplň práce:

A)
Práce nad rámec čistě organizační a koordinační činnosti asistentky: projektové a podpůrné úkoly v rámci celé společnosti,

B)
Asistence a podpora ve všech relevantních oblastech, zejména:
  • Management sekretariátu /office management
  • Plánování a organizace schůzek
  • Evidence dokumentů, práce s poštou
  • Komunikace se zahraničními pobočkami
  • Komunikace a kooperace s ostatními úseky
společnosti: s ostatními členy představenstva a jejich asistentami
  • Podíl na zpracování pravidelných měsíčních či týdenních reportingů

Požadujeme

ožadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní
Řidičský průkaz
B
Osobnostní předpoklady, další požadavky
Praxe na obdobné pozici min. 2 roky ve společnosti nad 50 zaměstnanců.

  • Angličtina komunikativně
  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Kancelářské aplikace, MS Windows (PowerPoint, Excel, Word, Outlook)
  • Vynikající organizační schopnosti
  • Pečlivost a samostatnost
  • Loajalita, flexibilita
  • Pro - aktivní přístup k zadaným úkolům, předvídavost
  • Komunikační schopnosti
  • Vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
  • Akční, energická a nadšená osobnost

Nabízíme

  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Stabilní pracovní zázemí
  • Zajímavá a různorodá pracovní činnost
  • Možnost růstu

Jiná sdělení

v případě zájmu klikněte na "odpovědět"