Volné pracovní místo  Asistentka prodeje šperků

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká:

  • Budete pracovat na prodejně v nákupním centru, kde se prodávají krásné šperky, co lidem dělají radost.
  • Budete mít dobrý pocit z toho, že pomáháte zákazníkům a zdobíte jejich vizáž i pocity.
  • Budete moci uplatnit svou samostatnost, kultivovanost a výřečnost.
  • Budete součástí firmy, ve které se dobré nápady doopravdy realizují.
  • Slibujeme, že pokud máte ráda nakupování, módu, styl a hlavně doplňky, stane se pro vás práce zábavou.

Požadujeme

Co budete potřebovat:

  • Ráda komunikujete s lidmi a baví vás starat se o ně tak, aby se cítili jako v bavlnce.
  • Jste zručná a máte vkus. Ráda kombinujete módu s doplňky a umíte poradit i ostatním.
  • Nadšením i disciplínou ráda ohromujete ostatní, a protože budete zákazníkům nabízet ty nejkvalitnější produkty na trhu, nebude vám vadit, že to někdy nedocení.
  • Máte chuť se naučit všechny detaily své budoucí profese, a ohromovat zákazníky svými poznatky a znalostmi.
  • Zakládáte si na tom, že je na vás spolehnutí.
  • Nebojíte se zářit pozitivní energií a umíte uchvátit zákazníka uctivostí tak, že se vždy rád vrátí za vámi zpět.
  • V MS Excelu a Wordu budete vytvářet důležité inventury a zajímavé statistiky.
  • Občas narazíte i na zákazníka hovořícího cizí řečí. Zvládnete tedy anglicky komunikovat a rozumět.
  • Máte raději více volných dnů v měsíci a tak vám nevadí pracovní doba rozložená na dlouhý krátký týden.

Nabízíme

Co získáte:

  • Budete mít dobrý pocit z toho, že vaše práce má smysl.
  • Vaše fixní část mzdy bude 18.600 Kč hrubého
  • Vysoce motivační měsíční osobní ohodnocení dle dosažených výsledků
  • Stravenky jsou u nás samozřejmostí, stejně jako zajištění pitného režimu. Oceníte i zajímavou zaměstnaneckou slevu.
  • Budete pracovat v luxusním a dobře vybaveném kiosku moderního a vzdušného prostředí pražských obchodních center (NC Palladium Praha a OC Chodov Praha).
  • V týmu, který vám bude pomáhat se realizovat, se potkáte s lidmi, kteří svou práci dělají srdcem a neskutečně je baví.
  • Spolupracovat budete s vedením, které na vás nikdy nebude křičet, vyslechne si váš názor, a dává přednost lidskému zacházení.

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Ano, rádi o vás uslyšíme, pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme do 14 dnů, zda jsme pro ně našli zajímavou pozici. Napište nám.