Volné pracovní místo  Asistent/ka prodeje

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro mezinárodní společnosti se sídlem v blízkosti Prahy 5 hledáme zodpovědnou uchazečku/uchazeče na pozici: Asistent/ka prodeje.

Náplň práce:
  • vypracování cenových nabídek a vedení jejich evidence
  • provádění telemarketingových a mailingových akcí
  • administrativní podpora prodejců v terénu
  • denní telefonický kontakt se zákazníky, nabídka služeb po telefonu
  • evidence styku se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici - výhodou
  • znalost dopravy a logistiky výhodou
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • zázemí a jistotu mezinárodní firmy
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, smluvní doprava z Berouna a Zličína, příspěvek na jazykové vzdělávání, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené atd.)
  • motivující platové ohodnocení
  • přátelský kolektiv
  • příspěvek na kulturu a sport dle počtu odpracovaných let
  • 5 týdnů dovolené, 2 placené dny na nemoc

Pracoviště: v blízkosti Prahy 5
Nástup: dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".