Volné pracovní místo  ASISTENT/KA PRODEJE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Personální společnost PersCom s.r.o. hledá pro svého významného klienta, výrobní společnost se sídlem na Teplicku, vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Náplň práce:
  • zadávání dat do PC
  • zadávání zakázek zákazníků do systému
  • objednávky dopravy
  • koordinace expedičních termínů, asistence při expedici zakázek
  • vydávání průvodních dokumentů a faktur k nakládkám - expedicím
  • administrativní řešení reklamací ve spolupráci s odd. kvality

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • komunikativní znalost FJ a AJ podmínkou (denní komunikace)
  • ochotu pracovat na 2 směny (od 7 do 14:30 / od 14:30 do 22 hod.)
  • znalost práce na PC
  • flexibilitu, komunikativnost, samostatnost

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení (okolo 14.000,- Kč - dle praxe)
  • příspěvky na stravování
  • moderní pracovní prostředí

Lokalita pracoviště: Teplicko
Možnost nástupu: ihned, příp. dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".