Volné pracovní místo  Asistent/ka ředitele s AJ (od 20.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Zvládáte plánovat diář a schůzky, zároveň občas zařídit zahraniční návštěvy a nečiní Vám problém komunikovat anglicky? Pak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • plánování diáře, schůzek ředitele
  • organizace zahraničních cest, částečně služební cesty do zahraničí
  • zajištění činností v rámci firmy – návštěvy, porady, běžné kancelářské činnosti
  • komunikace s partnery firmy, zajišťování eventů a setkání

Požadujeme

  • angličtinu na pokročilé úrovni
  • praxi na pozici Asistentky ředitele/manažera min. 3 roky
  • proaktivnost, samostatnost, pečlivost
  • schopnost rychlé reakce, práce pod tlakem
  • ŘP sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat i do zahraničí

Nabízíme

  • práci ve významné firmě na HPP
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • zajímavé finanční ohodnocení s možným růstem
  • důležitá a samostatná pozice v rámci firmy
  • možnost seberealizace
  • využití cizího jazyka
  • nástup možný ihned
  • lokalita pracoviště: Hranice (okr. Přerov)

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis s profesionální fotografií! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.