Volné pracovní místo  ASISTENT/KA ŘEDITELE s NJ i AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 5-12-231682. Máte zkušenost s administrativou například při škole a rádi byste našli uplatnění na pozici asistentky představenstva? <br/>Na pozici, kde byste mohli využívat aktivně německý jazyk? <br/>Pokud umíte i anglicky, můžete využít oba jazyky!!<br/>
<br/>Pojďte uplatnit své znalosti a zkušenosti do mezinárodní společnosti.<br/>
<br/>Co Vás čeká?<br/>vyřizování:<ul>
<li> administrativy, telefonátů, pošty</li>
<li> překladů a tlumočení</li>
<li> plnění požadavků představenstva</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání - ideálně OA</li>
<li> pokročilá znalost NJ, velkou výhodou i AJ</li>
<li> pokročilá orientace v MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet</li>
<li> ŘP sk. B</li>
<li> reprezentativní vystupování</li>
<li> pečlivost, samostatnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 25 dní dovolené</li>
<li> jazykové kurzy </li>
<li> pružná pracovní doba,</li>
<li> příspěvek na penzijní nebo životní připojištění</li>
<li> stravenky</li>
</ul>