Volné pracovní místo Asistentka ředitele

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Hodonín
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Organizační a administrativní podpora ředitele, příprava podkladů pro jednání a organizování programu ředitele, zajišťování zahraničních služebních cest, zpracování překladů a tlumočení (česko-anglické a anglicko-české), řešení interních a externích administrativních záležitostí.

Požadujeme

Vzdělání VŠ nebo SŠ, znalost českého a anglického jazyka na vynikající úrovni, dobré organizační a komunikační schopnosti, loajalita, časová flexibilita, smysl pro týmovou spolupráci v mnoho etnických a kulturních prostředích, dobrou uživatelskou znalost výpočetní techniky, řidičský průkaz sk. B, znalost dalších cizích jazyků a zkušenosti v oboru výhodou, příjemné profesionální a reprezentativní vystupování.

Nabízíme

Odměňování odpovídající pozici + prémie na základě dosažených výsledků, nadstandardní program benefitů, velký prostor pro seberealizaci a uplatnění schopností, zázemí velké společnosti a finanční a investiční skupiny KKCG.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost MND a.s. největší společnost v ČR zabývající se vyhledáváním a těžbou ropy a zemního plynu.

Místo práce: Hodonín

Termín nástupu: Ihned nebo dle dohody

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Nabídka práce vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost
Kamila Šenková ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
včera
Vedlejší činnost vedená z domova - poradce
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Andrea Nývltová ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Nabízíme práci klientského poradce/kyně pro maloobchod.
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Petra Kotková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Práce z domu, vedlejší činnost. 2-3 hod. denně. Vynikající finanč...
Petr Hlaváček ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
ZÁSTUPCE/ASISTENT ŘEDITELKY (25.000 - 30.000,- Kč)
Máte vzdělání ekonomického nebo technického zaměření a výborné organizační schopnosti? Zvládáte administrativní úkony levou zadní? Pak čtěte dále! Statutární ředitelka výrobní strojírenské společnosti hledá dynamickou osobnost, ...
Advantage Consulting, s.r.o. Vyškov Plný úvazek
dnes
VÝKONNÝ ASISTENT/KA S ANGLIČTINOU (25.000 - 30.000,- Kč)
Jste iniciativní a dokážete převzít zodpovědnost? Máte ekonomické nebo technické vzdělání? Chcete se výrazně podílet na chodu stabilní společnosti a poskytovat podporu statutární ředitelce? Pak je tato pozice právě pro Vás! Výro ...
Advantage Consulting, s.r.o. Jihomoravský kraj Plný úvazek
dnes