Volné pracovní místo  Asistentka se znalostí AJ - Kladensko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • zpracování pošty (příjem a odesílání)
  • na starosti agendu a administrativu pozemků (kontrola nájemních smluv evidence pozemků příprava kupních smluv dohledávání osob příprava nájemních smluv apod.)
  • zařizování záležitostí spojených s agendou na úřadech (katastrální úřady úřady v oblasti zemědělství apod.)
  • administrativa spojená s kancelářskou činností

Požadujeme:
  • SŠ ekonomického směru výhodou
  • pečlivého člověka komunikativního
  • dynamického se zájmem učit se nové věci a profesně růst
  • praxe v oboru vítána
  • středně pokročilou znalost AJ
  • pokročilou znalost práce na PC (MS Excel a Word)
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
  • zajímavé pracovní uplatnění u zavedené společnosti
  • motivující finanční ohodnocení (fixní základ + odměny a zaměstnanecké výhody)
  • navýšení fixní mzdy po zaškolení a aktivním přístupu zaměstnance
  • pracovní uplatnění ihned
  • pracoviště: Kladensko (dojezd MHD)

Zaujala Vás nabídka? Máte zájem o stabilní pracovní uplatnění s možností profesního růstu? Zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".