Volné pracovní místo  Asistentka senior konzultanta

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro naši personální agenturu hledáme vhodnou kandidátku na pozici „Asistentka senior konzultanta“.

Náplň práce:
  • administrativní podpora konzultanta
  • vyřizování telefonických hovorů
  • domlouvání schůzek, vedení diáře konzultanta
  • přepisování životopisů uchazečů
  • vkládání dat do databáze
  • zadávání a aktualizace inzerce
  • zastupování konzultanta v jeho nepřítomnosti (komunikace s klienty, uchazeči, apod.)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • praxe min. 2 roky v administrativě
  • komunikativní znalost AJ (výhodou)
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook, Internet)
  • psaní všemi deseti (nutné!!!)
  • komunikativnost, časová flexibilita, loajalita, samostatnost, důslednost, určování priorit

Nabízíme

  • zázemí zavedené dynamicky se rozvíjející personální agentury
  • dobré pracovní zázemí
  • mladý, přátelský kolektiv
  • příspěvek na stravování

Plat: motivující plat + bonus

Nástup: únor 2008

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".