Volné pracovní místo  Asistent/ka v oddělení nákupu (od 23.000)/i pro absolventy!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáte pracovní uplatnění, kde budete moci plně využít svoji znalost angličtiny? Je Vaším zájmem pracovat ve výrobní společnosti? Máme pro Vás příležitost! Společnost v okrese Prostějov přijme asistenta/ku do oddělení nákupu!

Náplň práce:

  • kontrola skladových zásob, objednávání materiálu pro výrobu
  • komunikace s dodavateli a přepravci
  • úzká spolupráce s kolegy
  • tvorba dokumentací a reportů

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického, příp. technického směru
  • pokročilá znalost angličtiny, další jazyk výhodou
  • komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost

Nabízíme

  • moderní prostředí nadnárodní výrobní společnosti v Prostějově
  • přátelská atmosféra
  • šance využít cizí jazyk a zdokonalovat se v něm
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • příležitosti k absolvování školení
  • balíček se spoustou benefitů společnosti
  • práce na HPP
  • nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.