Volné pracovní místo Asistentka vedení nemocnice

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Nemocnice Hořovice, K Nemocnici 1106, 268 31 Hořovice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

  • zajištění denního provozu sekretariátu;
  • sjednávání a organizace pracovních jednání včetně osobní účasti na vybraných jednáních (i mimo provozovnu společnosti);
  • příprava podkladů pro jednotlivá jednání a dle potřeby pořizování zápisů z těchto jednání,
  • spolupráce při kontrole plnění některých úkolů zadaných vedením společnosti;
  • evidence a správa základních dokumentů společnosti včetně korespondence;
  • zpracování a archivace písemností;
  • správa databáze kontaktů.

Požadujeme

Kvalifikační předpoklady:

  • úplné středoškolské vzdělání s maturitou; popřípadě vyšší odborné manažerské vzdělání nebo
  • vysokoškolské vzdělání.

Další požadované dovednosti:

  • organizační schopnosti;
  • velmi dobrá znalost českého jazyka slovem i písmem;
  • základní znalost anglického jazyka;
  • pokročilá znalost práce na PC, uživatelská znalost základních aplikací (programů);
  • pokročilá znalost MS OFFICE (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
  • řidičské oprávnění skupiny B;
  • samostatnost, loajalita, komunikativnost (reprezentativní vystupování, umění jednat s lidmi);
  • diskrétnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu;
  • schopnost efektivně psát, přesvědčivě hovořit, pohotově reagovat a řešit problémy;
  • znalost kancelářského psaní na klávesnici, popř. státní zkouška;
  • schopnost týmové spolupráce;
  • všeobecný přehled ve zdravotnictví;
  • časová flexibilita dle programu vedení společnosti;
  • občanská a morální bezúhonnost (doložena výpisem z rejstříku trestů).

Dále uvítáme:

  • praxi v oboru požadované práce;
  • orientaci v právních předpisech;
  • základní orientaci v účetnictví.

Náležitosti přihlášky:

  • jméno, příjmení zájemce;
  • datum a místo narození, státní příslušnost zájemce,
  • místo trvalého pobytu zájemce / bydliště;
  • telefonní a e-mailový kontakt;
  • datum a podpis zájemce.

K přihlášce se připojují tyto doklady:

  • strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o předchozích a dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech;
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně kopie osvědčení a absolvovaných kurzech;
  • motivační dopis, maximálně však jedna stránka A4.

Termín podání přihlášek: do 18. 03. 2015

Nabízíme

  • zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí a kolektivu;
  • motivační platové ohodnocení;
  • hlavní pracovní poměr;
  • prostor pro samostatnost;
  • příspěvek na penzijní připojištění;
  • týden dovolené nad rámec zákonem stanovené doby;
  • školení a vzdělávací kurzy.

Jiná sdělení

Místo práce: Nemocnice Hořovice, K Nemocnici 1106, 268 31 Hořovice

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované pracovní místo. Přesný čas, datum a místo konání výběrového řízení bude telefonicky sdělen všem uchazečům, kteří budou na základě zaslaných přihlášek splňovat podmínky pro zařazení do výběrového řízení. Při osobním jednání uchazeč předloží výpis z rejstříku trestů nikoli starší tří měsíců.

Přihlášky doručte osobně, nebo zašlete na adresu: Nemocnice Hořovice, Personální oddělení, K Nemocnici 1106/14, 268 31 Hořovice.

Přední stranu obálky označte slovy: Výběrové řízení – Asistentka VS.

Zasláním přihlášky do výběrového řízení společně s výše požadovanými materiály dáváte souhlas s využitím osobních údajů v nich obsažených pro vnitřní potřebu společnosti NH Hospital a.s.

Platnost inzerátu končí 25.3.2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Podobné nabídky práce

Organizační činnost - Nabídka práce vedená z domov...
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Monika Břízová ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, ...
týden
Vedlejší činnost vedená z domova nebo Vaší kanceláře
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Andrea Nývltová ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Nabídka práce vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost
Kamila Šenková ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Nabízíme práci klientského poradce/kyně pro maloobchod.
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Petra Kotková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Práce z domu, vedlejší činnost. 2-3 hod. denně. Vynikající finanč...
Petr Hlaváček ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
Customer service
- Zpracování zákaznických objednávek - Denní komunikace se zákazníkem - Údržba zákaznických dat - Kooperace s plánováním výroby - Správa zákaznických portálů
ADECCO spol.s r.o. Žebrák Plný úvazek
dnes