Volné pracovní místo  Asistentka vedení společnosti /6 hodin/

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro německou společnost, zabývající se výrobou a prodejem výrobků z recyklované pryže, hledáme schopnou Asistentku vedení společnosti

Náplň práce:
  • administrativní činnost
  • archivace dokumentů
  • korespondence
  • vedení diáře managera
  • personální výpomoc (pracovní smlouvy, docházka…)

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • NJ – komunikativní úroveň
  • ŘP – skupiny B
  • Znalost práce na PC
  • Praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • Příjemné vystupování, samostatnost, flexibilitu
  • Pracovní doba 6 hodin denně ( 8-13 hod.)

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravné
  • Čtvrtletní prémie ve výši 75% platu

Plat: dle zkušeností při 6 hodinách cca 15 000,- Kč
Pracoviště: Praha 5 – Radotín – Zadní Kopanina

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".