Volné pracovní místo  ASISTENTKA VEDENÍ, ZNOJMO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient, úspěšná mezinárodní společnost, Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici ASISTENTKY pro nejvyšší vedení.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Vedení kanceláře pro nejvyšší vedení - práce s MS Excel, příprava prezentací</li>
<li> Organizace kalendáře, porad a návštěv</li>
<li> Vyřizování obchodní korespondence</li>
<li> Vytváření zápisu z porad a jednání</li>
<li> Telefonická a mailová komunikace se zákazníky</li>
</ul>

Požadujeme

Uvítáme kandidátky, kteří splňují následující požadavky:<br/>
<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání</li>
<li> Minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici</li>
<li> Velmi dobrá znalost práce s MS Excel (důraz na funkce, grafy, propojování tabulek, reporting)</li>
<li> Velmi dobrá znalost německého a anglického jazyka (oba jazyky na komunikativní úrovni)</li>
<li> Výborné komunikační a prezentační dovednosti</li>
<li> Příjemné vystupování a reprezentativní vzhled</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".