Volné pracovní místo  ASISTENTKA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-12-217406. Jsi čerstvý absolvent, ale už máš nějaké ty zkušenosti? Nebojíš se mluvit anglicky a být na samostatné pozici ve velmi zajímavém prostředí v mezinárodní společnosti? Kde bude radost pracovat, protože se tu dějí různé akce a nikdy nevíš, koho zde můžeš potkat? Pak se nám přihlaš!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> podpora vedení - organizace kalendářů</li>
<li> administrativní podpora dalších členů týmu</li>
<li> příprava občerstvení, uvádění návštěv</li>
<li> příprava prezentací a zpracování dalších dokumentů</li>
<li> zodpovědnost za celkový chod kanceláře - objednávky kancelářských potřeb, taxi, letenek...</li>
<li> komunikace s dalšími pobočkami v zahraničí</li>
</ul>

Požadujeme

Něco požadujeme a něco uvítáme:<ul>
<li> požadujeme - SŠ, uvítáme VŠ vzdělání</li>
<li> tak jako tak bys měl/a mít PRAXI v administrativě při studiu min. 1 rok</li>
<li> nesmíš se bát zvednout telefon nebo uvítat hosty, kteří mluví jen ANGLICKY, pokud šprechtíš NĚMECKY budeš mít menší výhodu</li>
<li> budeš potřebovat pracovat s MS OFFICE- především s POWER POINT, ale určitě musíš znát i WORD a jednoduché věci v EXCELU</li>
<li> důležitá je také OSOBNOST - dveře u nás má otevřené ten, kdo je - SAMOSTATNÝ, SPOLEHLIVÝ, OCHOTNÝ, PEČLIVÝ a aby toho tedy nebylo málo, tak také s REPREZENTATIVNÍM vystupováním a dobrými ORGANIZAČNÍMI schopnostmi :)</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> motivující platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody</li>
<li> stravenky</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> účast na pořádaných akcích</li>
<li> teambuildingy</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.