Volné pracovní místo  ASISTENT/KA

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-12-223164. Pro našeho klienta s pěknou firemní kulturou, hezkým zázemím a propracovanou péčí o zaměstnance - hledáme ZKUŠENÉ ASISTENTY/KY.<br/>
<br/>ZAMĚSTNAVATEL: Hledáme někoho loajálního, kdo tady bude rád pracovat. Kdo má chuť se stále vzdělávat, protože se tu naučí pracovat v systému SAP a nevyžadujeme předchozí znalosti.<br/>
<br/>VY: Hledáte příjemné zaměstnání, v dobrém kolektivu, kde je možné se na všem dohodnout - např. na flexibilní pracovní době :)<br/>
<br/>Přihlašte se nám!<br/>
<br/>Náplň práce na pozici ASISTENTA/KY <ul>
<li> podpora týmu lidí a ředitele</li>
<li> organizace kalendáře, schůzek</li>
<li>
</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> min. SŠ vzdělání, obchodní akademie výhodou</li>
<li> anglický jazyk na pokročilé úrovni</li>
<li> znalost obchodní korespondence - psaní emailů jak v českém tak anglickém jazyce</li>
<li> zodpovědnost</li>
<li> smysl pro týmovou práci a loajalita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> příspěvek na stravování, jídelna v místě pracoviště</li>
<li> jazykové kurzy a další vzdělávání</li>
<li> příspěvky na penzijní a životní pojištění</li>
<li> občerstvení na pracovišti</li>
</ul>