Volné pracovní místo  Asistentka

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, českou obchodně-marketingovou společnost se systémem řízení a komunikace nadnárodní společnosti, hledáme vhodné kandidáty na pozici Asistentka.

Náplň práce:
  • zajištění administrativní a organizační podpory divize Monitoring
  • zajištění administrativní podpory
  • příprava materiálů pro přípravu analýz, prezentací a reportů
  • zpracování dat získaných od oblastních manažerů
  • úzká spolupráce a zajištění podpory pracovníkům v terénu
  • příprava prezentací pro klienty

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost MS Office
  • komunikativní znalost AJ výhodou
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • dobré organizační schopnosti
  • proaktivitu, pozitivní myšlení
  • příjemné a otevřené vystupování
  • spolehlivost, loajalitu

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost spolupráce i na ŽL
  • mobilní telefon
  • benefity

Nástup: ihned
Lokalita: Praha – Rudná
Plat: 15.000 – 17.000,- Kč

Jiná sdělení

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na uvedenou e-mailovou adresu. Do kolonky předmět napište název pozice.