Volné pracovní místo  AUDITOR KVALITY | Metodik pro Quality Management System

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 11-30-210751. Máte praxi v kvalitě ve výrobní společnosti? Znáte požadavky a systém řízení kvality v automotive? Láká Vás pracovat pro nadnárodní společnost a koordinovat postupy v několika výrobních závodech?<br/>
<br/>Právě Vám nabízíme možnosti profesního uplatnění na pozici<br/>
<br/>AUDITOR KVALITY | METODIK QMS<br/>
<br/>Jaká je náplň práce? <br/>
<ul>
<li> podílet se na tvorbě systému řízení kvality </li>
<li> koordinovat práci s ostatními oblastmi </li>
<li> upravovat procesy v návaznosti na výsledky auditů</li>
<li> připravovat zákaznické audity</li>
<li> komunikace napříč výrobními závody v ČR a zemích EU</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> praxe z automobilového průmyslu v oblasti kvality</li>
<li> znalost specifických standardů v automotive (QS a VDA požadavky)</li>
<li> znalosti norem ISO/TS16949, ISO14001 a OHSAS18001</li>
<li> plynulá angličtina pro domluvu napříč výrobními závody v Evropě</li>
<li> perfektní organizační dovednosti</li>
<li> občasné služební cesty</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> nadprůměrné finanční ohodnocení</li>
<li> 1 týden dovolené navíc</li>
<li> pololetní mimořádné odměny</li>
<li> pravidelný růst průměrného výdělku</li>
<li> finanční odměny při pracovních výročích a živ. jubileích, odměňování dárců kost. dřeně a krve</li>
<li> dotovaný svoz zaměstnanců ze vzdálenějších lokalit</li>
<li> pořádání sportovních akcí</li>
<li> slevy od dodavatelů (slevy na služby mob. operátora, zájezdy smluv. CK)</li>
<li> závodní stravování (dotované obědy, zázemí svač. koutů, automaty na nápoje aj..)</li>
<li> zdravotní a rehabilitační péče (očkování proti chřipce zdarma, poukázky na rekond. masáže..)</li>
<li> dětská rekreace (pořádání děts. táborů, příspěvky na děts. rekreaci)</li>
</ul>