Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Technolog výroby
Lokalita:
Praha 10
Může se Vám hodit:
Technolog výroby Praha 10

Volné pracovní místo Automation Specialist (Ref.: VS32)

aktivní
SYNERGIE, s.r.o.
Místo pracoviště
Praha
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
30000

Pro prestižní zahraniční farmaceutickou společnost se sídlem cca 20 km východně od Prahy, hledáme kandidáty na pozici Automation Specialist.

Náplň práce:

  • údržba řídícího systému, měřící a regulační techniky

  • evaluace rizik prováděných změn

  • provádění SW a HW změn dle požadavků výroby

  • spolupráce na malých a středně velkých projektech oddělení automatizace

  • komunikace s externími firmami

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou – automatizace nebo elektrotechnika

  • znalost AJ

  • znalost počítačového řízení, elektroinstalace a polní instrumentace

  • odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost

  • zkušenosti s řídícím systémem Emerson Delta V velkou výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme

  • zajímavou práci v prestižní zahraniční společnosti

  • dynamické pracovní prostředí a výbornou pracovní atmosféru

  • odborné a jazykové kurzy

  • motivující platové ohodnocení a další benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, společností Synergie, s.r.o., IČO poslat email na dobu neurčitou (až do odvolání písemnou formou). Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.