Volné pracovní místo Automechanik – Praha 5

aktivní
RECRUITER s.r.o.

JOBSYSTEM s.r.o. poskytuje a zprostředkovává inzerci na internetu.

Místo pracoviště
Praha 5
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Mechanické nebo autoelektrikářské práce ve dvousměnném provozu.

Požadujeme

Vyučení v oboru, střední odborná škola, praxe výhodou.

Nabízíme

Práce v mladém kolektivu, nadprůměrné platové ohodnocení, pracovní oblečení, stravenky, po roce zapracování možnost příspěvku na důchodové zabezpečení.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Autorizovaný servis MAN a VW užitková vozidla.

Místo práce: Praha 5

Termín nástupu: Ihned

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

AUTOMECHANIK - vhodné i pro absolventy!, 32 000 Kč/měs.
Ref. č.: 13-13-224430. Máte vystudovanou střední školu obor automechanik a chcete získat praxi? Nebo jste již zkušený automechanik a rád byste se dostal do nového pracovního prostředí? Je servis autobusů něco, co Vás láká? Potom ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha Plný úvazek
včera
AUTOMECHANIK PRO NÁKLADNÍ VOZIDLA
Mosolf Automobillogistik s.r.o. Kosořická 77, 294 41 Dobrovice Plný úvazek
včera
včera
Operátor výroby pro Škoda Auto - 30.000 Kč/měs. po zkuš.době
- práce ve 3 směnném provoze (6.00, 14.00, 22.00 hod.) - montáž - provádění montážních prací na montážní lince vozů - práce v taktu, pracovní náplň se odvíjí dle daného pracoviště, rotace na pracovištích - provádění nenáročných mo ...
ADECCO spol.s r.o. Kvasiny Plný úvazek
aktivní
Údržbář nákladních automobilů
Náplň práce: běžná údržba nákladních automobilů ( pneu, plachty, destičky, atd ) Zájemci se mohou hlásit tel.,e.mailem, Po - Pá od 8:00- 16:00 hod., nebo osobně na adrese: Pražská 387, Městec Králové 289 03
Miroslav Zach - Zamex Pražská 387, Městec Králové Plný úvazek
týden
auto/mechanik
Pracoviště Bystřice dílenské práce na sestavování konstrukčních uzlů prototypů v automobilovém průmyslu, rozmanitá práce, autoelektrikář výhodou, zaškolení možné, též možnost zaškolení v Catii + podílet se na konstrukčních pracích ...
OTTL s.r.o. Semovická 483, Bystřice Plný úvazek
týden