Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Výroba a průmysl, Auto - moto
Pozice:
Automechanik
Lokalita:
Frýdek-Místek
Může se Vám hodit:
Automechanik Frýdek-Místek

Volné pracovní místo AUTOMECHANIK (do výrobní společnosti-autom.průmysl)-NOŠOVICE

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Nošovice
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
17000 - 19000 Kč/měs

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 4–21–218570. Jste vyučen jako automechanik?
Nebo nejste přímo automechanik, ale zajímáte se o auta, jste kutil, který zvládá sám základní opravy a údržbu auta?

Pak nás neváhejte kontaktovat s žádostí o pracovní místo!
Zaškolíme Vás!

Náplň práce:
  • práce ve výrobní společnosti – automobilový průmysl
  • práce na oddělení oprav osobních automobilů
  • kontrola nových automobilů na výrobní lince
  • základní opravy aut, výměna vadných dílů
  • řízení aut (z linky na parkoviště, kontrolní projetí auta po jeho opravě apod.)
  • pomocné práce ve výrobě
  • třísměnný provoz

Nástup: IHNED

Požadujeme

  • SOU, nejlépe automechanik – velkou výhodou
  • v případě nevyučení automechanikem základní orientace v automobilech, provádění základních oprav a výměnu dílů apod.
  • řidičské oprávnění sk.B
  • ochota učit se novým věcem
  • manuální zručnost
  • schopnost práce na třísměnný provoz

Nabízíme

  • motivující platové ohodnocení
  • systém bonusů a příplatků
  • příspěvek na dopravu (autobus) – 50% z nákladů na jízdné
  • příspěvek na stravné
  • možnost dlouhodobého zaměstnání