Volné pracovní místo  Automobilka v Kolíně zvýšila mzdy! Infolinka zdarma: 800 100 110

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Popis pracovní nabídky

Infolinka zdarma: použijte odpovědní formulář !
Pro našeho významného klienta, mezinárodní a stabilní společnost působící v automobilovém průmyslu se sídlem v Kolíně, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici OPERÁTOR VÝROBY
Náplň práce:
Práce na montážní lince (LISOVNA, SVAŘOVNA, LAKOVNA, MONTÁŽ, LOGISTIKA, KONTROLA KVALITY)
Lokalita: Kolín Ovčáry

Požadujeme

zručnost a flexibilitu
praxe ve výrobě není podmínkou
fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav

Nabízíme

Průměrná mzda pracovníka až 27 000 Kč/měsíc
nástupní plat - základ : 20 000 Kč/měsíc, od 4. měsíce 21 970 Kč/měsíc
bonusový systém za docházku - měsíčně 1700 Kč
bonusový systém za výkon - měsíčně až 2765 Kč
příplatek za práci v noci nejméně 15 Kč/hod nebo 10 % hodinového průměru
příplatek za práci o víkendu nejméně 12 Kč/hod nebo 10 % hodinového průměru

závodní stravování - 50 % hrazené
5 týdnů dovolené
nadstandartní lékařská péče
pracovní oblečení, obuv
firemní akce