Volné pracovní místo  Balení sportovních doplňků, 160Kč/hod, výplata ihned!

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 160 Kč / hodinu

Do firmy v Jinačovicích (Brno-venkov), hledáme výpomoc na vychystávání objednávek a sportovních doplňků, převážně sportovního oblečení. Jedná se o DLOUHODOBOU a PRAVIDELNOU spolupráci do konce dubna minimálně. Další měsíce dle toho, jak Vám práce půjde a kolik jí bude.

Náplň práce:
  • vykládka kontejnerů
  • výpomoc při vychystávání objednávek
  • balení zboží na expedici
  • úklid skladových prostor
  • práce je vhodná pro muže

Směny:
  • Po-Pá
  • 8-16:30 hod.

Požadujeme

  • plnoletost
  • čistý trestní rejstřík
  • dochvilnost
  • pracovitost
  • spolehlivost
  • dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

Mzda:
  • 160Kč/hod. (hrubá mzda
+zákonné příplatky

  • práce na DPČ
  • poté možnost přestupu na HPP
  • dlouhodobou brigádu
  • výplata na účet do 1-2 prac. dne nebo 1x týdne v hotovosti

Vhodné pro

Absolventy, uprchlíky z Ukrajiny

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nám dát vědět! :)

Máte zájem o nabídku Balení sportovních doplňků, 160Kč/hod, výplata ihned!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Adéla Konečná z JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Balení sportovních doplňků, 160Kč/hod, výplata ihned!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.