Volné pracovní místo  Bezpečák 100% Homeoffice + služební auto

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 70 000–85 000 Kč / měsíc

Bezpečnost na pracovišti patří na první příčky. Vidíš to taky tak ? Aktuálně hledáme do týmu kolegu/kolegyni, co to vnímá stejně!

Náplň práce:
  • Příprava podkladů k bezpečnosti strojních zařízení (primárně robotické buňky a linky)
  • Tvorba bezpečnostních konceptů pro naše produkty, výpočty performance levelů, tvorba analýz rizik a bezpečnostní validace strojů
  • Pořádání interních školení strojní bezpečnosti
  • Spolupráce na vývoji nových řešení s dalšími kolegy
  • Komunikace s dodavateli, zákazníky a kolegy ze zahraničních jednotek
  • Spolupráce na tvorbě manuálů

Požadujeme

  • Střední nebo vysoká škola technického směru (elektro zaměření výhodou)
  • Zkušenosti z oblasti strojní bezpečnosti a automatizace
  • NV 194/2022 (Vyhláška §50/1978, min. §5)
  • Zkušenosti se SW SISTEMA a RasWin velkou výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Možnost spolupracovat na zajímavých projektech v rámci R&D týmu
  • Příjemné pracovní a moderní prostředí
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Možnost HO
  • Příspěvek na sport a kulturu
  • Notebook a mobilní telefon
  • Školení, jazykové kurzy

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Bezpečák 100% Homeoffice + služební auto?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tomáš Ondra z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Bezpečák 100% Homeoffice + služební auto

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.