Volné pracovní místo Branch Manager - Ústí nad Labem

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Ústecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

Náplň práce (hlavní úkoly):

  • 50% obchod
  • 30% people management
  • 20% procesní management

Obchod:

  • Rozvoj místního trhu, vyhledávání obchodních příležitostí
  • Stanovení obchodní strategie a přístupu k trhu
  • Plánování všech obchodních aktivit: akviziční telefonáty, schůzky i mailing
  • Pro aktivní účast a koordinace všech těchto obchodních aktivit
  • Vytváření dlouhodobých vztahů s klíčovými klienty i potenciálními zákazníky
  • Příprava a aktualizace contact-chainu
  • Příprava a prezentace obchodních nabídek
  • Nabízí další doplňkové služby (Cross selling)

People management:

  • Koučuje a rozvíjí podřízené zaměstnance (konzultanty)
  • Vyhodnocuje klíčové pracovníky, stavuje si svého nástupce
  • Motivuje a povzbuzuje konzultanty k dosahování excelentních pracovních výkonů
  • Monitoruje a vyhodnocuje KPIs svých podřízených
  • Zajišťuje, že všechny HR procesy na pobočce odpovídají firemním standardům (roční hodnocení, proces náboru zaměstnanců apod.)

Procesní management:

  • Zastřešuje efektivní pracovní procesy na svěřené pobočce v souladu s firemními předpisy a směrnicemi
  • Zodpovídá za řízení pobočky – plnění budgetu, pravidelný reporting, řízení nákladů
  • Vyplňuje pravidelné reporty a vyhodnocuje reporting svých podřízených
  • Účastní se pravidelných meetingů
    Společnost Randstad, druhý největší poskytovatel personálně-poradenských služeb na světě, hledá z důvodu rozšiřování svých aktivit do svého interního týmu kolegu/kolegyni na pozice Branch Manager v Ústí nad Labem

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání (obor personalistiky výhodou)
  • Pracovní zkušenosti: min. 2–3 roky na pozici konzultanta; či 1–2 roky zkušeností na managerské pozici (v oblasti obchodu)
  • PC znalosti – běžná uživatelská úroveň – MS Office, Internet
  • Jazyková vybavenost – AJ na úrovni C1
  • Řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • Obchodní drive

Nabízíme

Nabízíme:

  • různorodou a zajímavou práci
  • přátelský tým spolupracovníků
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • kvartální bonusy
  • práci v dynamické rostoucí společnosti – možnost dalšího rozvoje