Volné pracovní místo  Brand Manager - marketingový specialista

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Vyznáte se v zemědělské technice? Máte zájem o oblast marketingu? Domluvíte se dobře anglicky? Potom neváhejte reagovat na náš inzerát!!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>tvorba marketingové komunikace</li>
<li>podpora prodeje produktové řady</li>
<li>průzkum trhu v oblasti prodeje sortimentu svěřených značek</li>
<li>monitorování konkurence</li>
<li>účast na veletrzích a výstavách</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>VŠ vzdělání</li>
<li>praxe v oblasti marketingu</li>
<li>orientace v zemědělské technice VELKOU výhodou!</li>
<li>vynikající komunikační a organizační schopnosti</li>
<li>analytické myšlení</li>
<li>velmi dobrá znalost anglického jazyka</li>
<li>dobrá zanlost práce s PC</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li>zázemí stabilní společnosti působící v rámci celé ČR</li>
<li>zajímavé platové ohodnocení</li>
<li>příspěvek na stravování</li>
<li>nástup možný ihned</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".