Volné pracovní místo  Brand Manager

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 19-13-221800. Pro významného klienta hledáme vhodného profesionála na pozici Brand Manager.<br/>
<br/>Náplň práce: <br/>
<ul>
<li> Zodpovědnost za svěřené značky</li>
<li> Používání marketingových nástrojů k řízení životního cyklu značky</li>
<li> Příprava rozpočtu a marketingového plánu </li>
<li> Monitoring konkurence a analýza tržních trendů</li>
<li> Příprava a realizace komunikační strategie</li>
<li> Kompletní brand marketing a development svěřené kategorie</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ ideálně marketingového zaměření</li>
<li> Praxe na pozici Brand manager min. 2 roky</li>
<li> Pokročilá znalost anglického jazyka </li>
<li> Zkušenost se společností AC Nielsen výhodou</li>
<li> Zkušenosti s reklamou a mediálním plánováním </li>
<li> Analytické dovednosti na pokročilé úrovni</li>
<li> Vynikající komunikační a prezentační schopnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Bonusy a prémie</li>
<li> Firemní akce a teambuildingy</li>
<li> Flexibilní pracovní doba</li>
<li> Motivační program pro manažery</li>
<li> Firemní mobilní telefon</li>
<li> Firemní notebook</li>
<li> Catering přímo na pracovišti</li>
<li> Sleva na firemní výrobky a služby</li>
<li> Stravenky a příspěvek na stravování</li>
<li> Vlastní organizace náplně práce</li>
<li> Vyhrazený čas na inovace</li>
<li> Přístup na vzdělávací kurzy a školení</li>