Volné pracovní místo  Brand manager/ka

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, jímž je zahraniční obchodní společnost zabývající se prodejem zboží se zaměřením na akvaristiku se sídlem v Praze - východ, hledáme samostatného a obchodně schopného kandidáta/ku na pozici Brand Manager.
NÁPLŇ PRÁCE:
  • Komplexní péče o svěřené produkty - jednání se zahraničními výrobci
  • Řízení procesu uvedení na trh stávajících i nových produktů
  • Příprava marketingového plánu
  • Řízení svěřeného rozpočtu
  • Analýzy spotřebitelských preferencí, analýzy trhu a konkurence
  • Tvorba dlouhodobých strategií značky na trhu
  • Příprava a realizace marketingových aktivit (ATL i BTL komunikace)
  • Spolupráce s reklamními agenturami, médii, tiskárnami a dalšími dodavateli
  • Úzká spolupráce s obchodními zástupci
  • Časté cesty do zahraničí, komunikace s dodavateli

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • Dobrá znalost AJ slovem i písmem
  • nejlépe s praxí spojenou s růstem od obchodního zástupce až na pozici spojenou s marketingovou činností
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, týmovost
  • Orientace na výsledky, koncepční a systematická osobnost
  • Silný drive a potřeba seberealizace
  • ŘP skup. B

Nabízíme

  • Notebook, služební telefon, automobil
  • Dynamické prostředí úspěšné a silné společnosti
  • Zajímavá a kreativní práce
  • Odpovídající finanční ohodnocení a odměny