Volné pracovní místo Brigáda – GASTRONOMIE – Brno

aktivní
ADECCO spol.s r.o.

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Místo pracoviště
Brno
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Nabízíme:

  • Hodinová mzda 85,–Kč
  • Smlouva na DPČ = dohoda o pracovní činnosti
  • Pracovní doba (dle domluvy): 40 hodin týdně – směnný provoz, ranní a odpolední směny + víkend a svátky
  • Místo výkonu práce: VAŇKOVKA (Brno)

Náplň práce:

  • Obsluha a komunikace se zákazníky
  • Práce na pokladně
  • Příprava jídel – studená a teplá kuchyně

Požadujeme:

  • Platný potravinářský průkaz
  • Dobrá fyzická kondice pro práci ve stoje
  • Praxe v gastronomii výhodou

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Podobné nabídky práce

Obsluha v kavárně - snack baru
příprava teplých a studených nápojů, pohárů, kávy, toustů atd. včetně obsluhy hostí
KM development s.r.o. Kuřim Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL
týden
KUCHAŘ / KUCHAŘKA (i pomocná síla)
Samostatná příprava jídel na penzionu v Hynčicích pod Sušinou. Příprava restauračního menu.
LIVE GREEN AREA, družstvo Penzion Kraličák, Hynčice pod Sušin... Plný úvazek, Zkrácený úvazek, ...
aktivní
Kuchař - horský hotel, ubytování zdarma!
- Kuchař: příprava pokrmů, starost o chod kuchyně, komunikace s číšníkem a přijímání objednávek, odpovědnost za vydané jídlo a další MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Králíky, okr. Ústí nad Orlicí - Dolní Morava
EDYMAX SE Králíky, Dolní Morava Plný úvazek
aktivní
Pomocná síla v kuchyni a úklid
Kontakt telefonicky od 8-20 hod, nebo e-mailem Jen pro vážné zájemce Spolehlivost, časová dochvilnost, pracovitost
Stanislav Hladůvka Kotlářská 666/30, Brno Plný úvazek
včera
Pomocný pracovník/pracovnice v kuchyni - pouze pro OZP
Požadované dovednosti ŘP sk. B výhodou, nikoliv podmínkou. Pouze pro OZP. Není podmínkou praxe v kuchyni, ale chuť zkusit zde pracovat a pomáhat při přípravě jídel. Pracovní úvazek plný i zkrácený
SIMEVA s.r.o. Jarní 898/50, Brno Plný úvazek
týden
Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Pro restauraci Podskalní mlýn v Ostopovicích u Brna přijmeme kuchaře/ku. Možno i brigádně. Nástup dle dohody. Směnnost po domluvě. Požadujeme vyučení v oboru, praxe vítána. Zájemci posílejte své telefonní číslo. Možnost ubytování ...
Petr Soustružník 68, Ostopovice Plný úvazek
týden