Volné pracovní místo  BRIGÁDA NA PRAZE 6 - až 120 Kč/hod!, 3:00 - 9:00 hod

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 13-19-228454. Nevadí Vám manuální práce a brzké vstávání? Máte zájem o dlouhodobou spolupráci? Pak nám zašlete Váš životopis!<br/>Pro mezinárodní společnost působící v oblasti logistiky sídlící na Praze 6 hledáme brigádníky.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Třídění zásilek</li>
<li> Skenování nákladních listů</li>
<li> Nakládání a vykládání zásilek</li>
<li> Práce částečně i venku</li>
</ul>
<br/>Lokalita: Praha 6 - Ruzyně<br/>Pracovní doba: Po - Pá: 3:00 - 09:00 (Nutnost docházet všechny dny týdnu, případně možné docházet 2 - 3 dny po domluvě s dalším brigádníkem, který bude zbývající dny vykrývat)<br/>Nástup: IHNED<br/>Příspěvek na dojíždění 158 Kč/den

Požadujeme

<ul>
<li> Zkušenost s manuální prací</li>
<li> Odolnost vůči stresu </li>
<li> Schopnost rychle se učit novým věcem</li>
<li> Zájem o dlouhodobou spolupráci</li>
<li> Dobrá fyzická zdatnost nutností - manipulace i s těžkými břemeny</li>
</ul>

Nabízíme

Příspěvek na dojíždění 158 Kč/den