Volné pracovní místo  Brigádník v cestovním ruchu - terén a kancelář

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co Vás čeká?
Hledáme spolehlivé, přátelské, komunikativní kolegy na pozici asistent/ka cestovního ruchu, kteří mají rádi historii, mají smysl pro humor, smysl pro takt a nevadí jim občasná práce pod časovým tlakem. Asistent bude v terénu a v kanceláři komunikovat s turisty, organizovat průběh prohlídek a zároveň pracovat s administračním systémem. Jsme společnost, která Vám umožní práci přes celý rok v mladém kolektivu.

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
Angličtina na pokročilé úrovni
Komunikativní
Fyzicky zdatný

Výhodou bude, pokud budete umět:
Znalost Prahy - především centrum a orientace se v ní
Základní znalost PC internet a mobilních aplikací
Italština, Španělština, Francouzština
Řidičský průkaz B

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
Jedná se o práci v terénu, ale zároveň i v kanceláři
Flexibilní pracovní dobu
Korektnost
Profesionalitu
Přátelské prostředí

Nástupní mzda 150 Kč na hodinu. Po zaučení (1-3 měsíce) 165 Kč na hodinu.

Vhodné pro

Absolventy, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, uprchlíky z Ukrajiny