Volné pracovní místo  BRUSIČ NA KULATO - OBSLUHA KONVENČNÍHO STROJE

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Pohybujete se ve strojírenské výrobě již nějakou dobu a konvenční stroje Vám nejsou cizí? Orientujete se v technické dokumentaci a brusných procesech? Máte zkušenosti s obráběním a chcete pracovat ve stabilní firmě s mezinárodní působností ve strojírenském průmyslu? Tak vůbec neváhejte a zašlete nám svůj životopis na pozici "Brusič na kulato".

Náplň práce:* obsluha konvenční brusky
  • broušení kovových materiálů různých rozměrů na základě technických výkresů
  • měření (mikrometr, posuvka) a kontrola výrobku
  • Místo výkonu práce: Brno

Požadujeme

  • praxi v brusných procesech a obsluze konvenční brusky
  • schopnost číst technickou dokumentaci a pracovat s měřidly
  • samostatnost a pečlivost
  • ochotu pracovat na třísměnný režim

Nabízíme

  • pracovní místo ve stabilní a prosperující firmě
  • příjemný kolektiv
  • závodní stravování (velký výběr jídel)
  • dopravu do místa pracoviště zdarma