Volné pracovní místo  BRUSIČ - SLANÝ, 180 Kč/hod.

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 13-21-227540. Vystudoval/a jste strojírenský obor a máte praxi s úhlovou ruční bruskou? <br/>Lokalita Slaný je Vám dobře dostupná? <br/>Potom hledáme právě VÁS! <br/>
<br/>Jaká je náplň práce? <ul>
<li> úkosování apráce s úhlovou ruční bruskou</li>
<li> příprava materiálu</li>
<li> broušení</li>
</ul>
<br/>Jedná se o práci ve dvousměnném popř. třísměnném provozu. <br/>
<br/>Nástup možný IHNED! <br/>Lokalita: Slaný

Požadujeme

<ul>
<li> středoškolské vzdělání v oboru strojírenství</li>
<li> vazačské a jeřábnické osvědčení výhodou</li>
<li> znalost čtení výkresové dokumentace</li>
<li> ochota práce ve směnném provozu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> stravenky hrazené v plné výši zaměstnavatelem</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> náhradní volno za přesčasové hodiny</li>
<li> možnost ubytování v dochozí vzdálenosti společnosti</li>
</ul>