Volné pracovní místo  Brusič

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Jsme personálně poradenská společnost. Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti strojírenství, hledáme kandidáty na pozici:

Brusič

Náplň práce:
  • ruční broušení součástí
  • rizikové pracoviště (příplatky)

Požadujeme

  • SOŠ, obor strojní zámečník
  • praxe v oboru výhodou
  • technická zdatnost, manuální zručnost

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • velká škála zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů DV, roční bonus, příspěvek na stravu, na penzijní připojištění, rodinné benefity)
  • možnost osobního i profesního růstu