Volné pracovní místo  Business Analytik (CRM / eCommerce)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Hledáme Business Analytika se zájmem o CRM, případně eCommerce. Příležitost práce na mezinárodních projektech v oblasti automobilového průmyslu. <br/>Budete se podílet na zlepšování business procesů - analýza, návrh, implementace, podpora. Prostor k realizaci vlastních nápadů a inovací.<br/>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> správa a rozvoj/vývoj interních aplikací společnosti</li>
<li> analýza nových procesů / požadavků</li>
<li> interní testování vyvinutých požadavků</li>
<li> řízení implementace nových procesů / požadavků</li>
<li> řízení dodavatele řešení</li>
<li> integrační práce v rámci celé mezinárodní skupiny</li>
<li> dokumentace</li>
<li> správa obsahu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> výborné komunikační a organizační schopnosti</li>
<li> analytické myšlení</li>
<li> zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost</li>
<li> znalost principů ERP, CRM, EDI, B2B</li>
<li> znalost MS SQL</li>
<li> znalost MS Reporting services výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Příležitost rozvíjet své profesní znalosti v oblasti internetových technologií,</li>
<li> Bonusy/prémie, </li>
<li> Sleva na firemní výrobky/služby, </li>
<li> Notebook,</li>
<li> Flexibilní začátek/konec pracovní doby, </li>
<li> Stravenky/příspěvek na stravování, </li>
<li> Dovolená 5 týdnů, </li>
<li> Vzdělávací kurzy, školení, </li>
<li> Občerstvení na pracovišti,</li>
<li> Firemní akce, </li>
<li> Zahraniční pracovní cesty, </li>
<li> Vlastní organizace náplně práce</li>
</ul>