Volné pracovní místo  Business Analytik pro oblast pojišťovnictví

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pro našeho významného klienta, stabilní mezinárodní společnost hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Business analytika pro oblast pojišťovnictví.<br/>
<br/>Jedná se o zcela nový tým, do vybudování celého týmu možnost práce v zahraničí!<br/>
<br/>Mezi hlavní náplň práce nového kolegy bude patřit:<ul>
<li> Spolupráce s klienty, naslouchání jejich požadavkům, dobré porozumění jejich problémům.</li>
<li> Součinnost při akvizicích IT projektů v oblasti pojišťovnictví (český a slovenský trh)</li>
<li> Spolupráce s IT teamem při konzultování požadavků klienta</li>
</ul>

Požadujeme

Úspěšný kandidát by měl splňovat tyto požadavky:<ul>
<li> Výborná znalost pojišťovnictví (včetně procesů a regulací)</li>
<li> Alespoň 4 roky zkušeností z oblasti pojišťovnictví, ideálně na obdobné pozici</li>
<li> Dobrá znalost IT procesů (např. implementace SW)</li>
<li> Výborné komunikační dovednosti a schopnost navazování dobrých vztahů s klienty i kolegy</li>
<li> Komunikativní dovednost anglického a německého jazyka (případně jiného evropského jazyka)</li>
</ul>

Nabízíme

Benefity zahrnují:<ul>
<li> Práce v inovativním mezinárodním prostředí (přímý kontakt se zahraničními kolegy)</li>
<li> Zajímavé platové ohodnocení</li>
<li> 25 dnů dovolené</li>
<li> stravenky, příspěvek na spoření a další</li>
</ul>