Volné pracovní místo  Business Consultant

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, mezinárodní konzultační společnost, dodávající softwarová řešení a služby, hledáme vhodné uchazeče na pozici: Business Consultant

Náplň práce:
  • popis procesů u klienta dle požadavku a jejich rozkreslení
  • nalezení možných problémů a nefungujících článků procesů
  • analýza dat ve spolupráci s technickými konzultanty
  • návrh řešení na zvýšení efektivity a změn
  • návrh experimentálního řešení a jeho otestování ve spolupráce s IT a technickými konzultanty
  • návrh nového procesu klientovi

Požadujeme

  • absolvent/ka VŠ
  • výhodou dobrá znalost jedné z oblastí: řízení marketingových kampaní, risk management, obecná analýza, budgeting- planning, finanční řízení
  • analytické myšlení a kreativita, vysoké ambice nutné
  • velmi dobrá znalost Aj a Čj
  • výhodou znalost jazyků: ruština, němčina nebo čínština
  • ochota cestovat a být alokován na projektu v zahraničí po delší období

Nabízíme

  • motivační ohodnocení dle výkonu
  • benefitní program Cafeteria
  • mobilní telefon a notebook
  • zkušenosti z práce na zahraničním projektu - Východní i Západní země
  • zkušený tým odborníků, který Vás zaškolí a bude Vám oporou
  • motivující kariérní plán pro každého zaměstnance

Nástup: ihned
Pracoviště: Praha 8 (Karlín)
Plat: motivační ohodnocení dle výkonu

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".