Volné pracovní místo  Business development manager - skladová logistika

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Pro mezinárodní společnost dodávající komplexní logistické a dopravní služby hledáme zkušeného kandidáta na pozici Business Development Manager pro skladovou logistiku.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Zpracování nabídek a jejich prezentace</li>
<li> Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí</li>
<li> Vypracování procesů a postupů v rámci tendru </li>
<li> Účast na implementaci a rozjezdu projektu</li>
<li> Identifikace klíčových a nových potřeb zákazníka</li>
<li> Doporučení možných řešení pro zákazníka</li>
<li> Udržování a rozvoj vztahu se zákazníkem</li>
<li> Koordinace aktivit směrem k zákazníkovi</li>
<li> Úzká spolupráce s obchodním oddělením sídlícím v ČR i zahraničí</li>
<li> Pravidelný reporting nadřízenému</li>
<li> Prezentace plánů, implementace a výsledků</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Minimálně 5 let zkušenost v oboru logistiky a min. 2 roky na obdobné pozici</li>
<li> Výborná znalost anglického jazyka (písemný i mluvený projev)</li>
<li> Minimálně SŠ vzdělání</li>
<li> Znalost realizace nabídek ve výběrových řízeních</li>
<li> Výborná znalost Excel, Powerpoint</li>
<li> Komunikační schopnosti</li>
</ul>Schopnost vysokého pracovního nasazení a odolnost vůči stresu<ul>
<li> Samostatnost a flexibilita</li>
<li> Organizační schopnosti</li>
<li> Spolehlivost, bezúhonnost, loajalita a etické chování</li>
<li> Velmi dobrá znalost prostředí v sektoru logistiky (znalost v oblasti dopravy výhodou) </li>
<li> Profesionální vystupování</li>
<li> Prezentační dovednosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Působení v mezinárodní společnosti</li>
<li> Účast na zajímavých projektech pro významné klienty</li>
<li> Motivující finanční ohodnocení</li>
<li>Notebook a mobilní telefon</li>
<li> Služební auto i k soukromému použití</li>
<li> Podpora profesního růstu a vzdělávání</li>
</ul>