Volné pracovní místo  C/C++ Engineer - Automatizace - i absolventi

Lokalita Brno a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

!!! TOP Nabídka - Společnost pohybující se na celosvětové špici v oblasti inovací v automatizaci hledá do svého týmu mladého inženýra pro vývoj aplikací pro řízení robotů, pohonů, CNC strojů, výrobních linek, měřících zařízení a jiných náročných a vysoce výkonných aplikací. Jsme vždy o krok napřed a využíváme nejmodernější technologie (zcela automatické testování, obvody FPGA, mikrokontroléry, multi-CPU systémy, RTOS, atd.). Tak neváhejte a začněte svou kariéru u nás a třeba hned tak, že absolvujete naší akademii, kde Vás zaškolíme.

Náplň práce:
  • vývoj SW pro průmyslové aplikace (komunikace, HMI panely, servopohony, řídící systémy, robotika aj.)
  • úvodní zaškolení na hlavní pobočce (stáž v zahraničí)
  • samostatná / týmová práce na projektech
  • návrh řešení, vývoj samotné apllikace podle zadání
  • optimalizace existujících řešení
  • spolupríce se zákazníkem
  • nasazení řešení u zákazníka
  • technická podpora obchodního týmu (návrh vhodného řešení pro zákazníka)

Požadujeme

  • VŠ v oboru automatizace, robotika, mechatronika nebo aplikované informatiky
  • vhodné pro absolventa nebo kandidáta s krátkou praxí
  • pevné základy programování v jazyce C nebo C++
  • pevné základy v oboru automatizace a řídící technika
  • zájem o další vzdělávání i v příbuzných oborech
  • angličtina - úroveň umožňující běžnou komunikaci v oboru

  • výhodou - základní zkušenost s programování PC / PLC
  • výhodou - němčina na jakékoliv úrovni
  • výhodou - znalosti v jiných oborech (mechanika, fyzika, optika, apod.)

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • několikaměsíční zaškolovací stáž mimo ČR
  • působení pod mentorem
  • pružná pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • široký prostor pro další prefesní růst v oboru automatizace
  • možnost účasti na veletrzích
  • nástup ihned

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova, převážně pracovat z domova nebo pracovat jen z domova.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx).

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku C/C++ Engineer - Automatizace - i absolventi?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Klára Gazdíková z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku C/C++ Engineer - Automatizace - i absolventi

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.