Volné pracovní místo  C++ DEVELOPER

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Programování, nové systémy, poradenství zákazníkům, okamžitě viditelné výsledky práce, to vše charakterizuje tuto pozici. Hledáme PROGRAMÁTORA C++ <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vývoj obecného SW</li>
<li> vývoj vizualizačního SCADA/HMI systému </li>
<li> spolupráce v SW týmu za účelem nejlepšího výsledku</li>
<li> údržba a vývoj automatizačního SW</li>
<li> kontrola funkčnosti u zákazníka = okamžitě viditelné výsledky</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání IT směru</li>
<li> velmi dobrá znalost Microsoft Visual C++</li>
<li> znalost technologií COM/DCOM, XML výhodou</li>
<li> znalost MFC knihovny výhodou </li>
<li> znalost anglického jazyka </li>
<li> schopnost algoritmického a objektově orientovaného myšlení</li>
<li> aktivní přístup, kreativita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stravenky</li>
<li> pružná pracovní doba - možnost vyřídit si vlastní záležitosti</li>
<li> příjemný pracovní kolektiv</li>
<li> smlouva na dobu neurčitou</li>
</ul>