Volné pracovní místo  C++ vývojář - příležitost i pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 9-10-227336. Hledáme Junior C++ programátora na zahraniční projekty. Tato společnost navrhuje, vyvíjí, prototypuje a nasazuje sofistikovaná softwarová řešení v oblasti vývoje softwaru, systémové integrace, verifikace a testování softwaru a návrhu analogových a digitálních integrovaných obvodů.<br/>
<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Jako člen SW týmu se budete podílet na návrhu řešení a vývoji multiplatformního SW pro oblasti medicíny nebo automobilového průmyslu </li>
<li> Analýza zákaznických požadavků</li>
<li> Komunikace v mezinárodním týmu zkušených kolegů</li>
<li> Služební cesty do zahraničí</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> zkušenosti s vývojem v C++ (alespoň školní projekty) </li>
<li> zkušenost s embedded systémy výhodou</li>
<li> znalost RTOS výhodou</li>
<li> plynulá angličtina</li>
<li> VŠ technického zaměření nebo SŠ s praxí</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zázemí stabilní, úspěšné a rozvíjející se společnosti </li>
<li> Příležitost profesního růstu, cestování, práce s nejmodernějšími technologiemi a zajímavé zaměstnanecké benefity</li>
<li> Firemní kultura mladé a moderní společnosti</li>
<li> Důkladné zaškolení</li>
<li> Zajímavá práce na mezinárodních outsourcingových projektech</li>
</ul>