Zařazeno v oborech:
Technika, elektrotechnika a energetika
Pozice:
CAD/CAM specialista
Lokalita:
Brno-město
Může se Vám hodit:
CAD/CAM specialista Brno-město

Volné pracovní místo CAD (3D NX system) specialista

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
dohodou

Pro významnou meziánorní společnost hledáme zajímavé kandidáty na pozici CAD (3D NX system) specialisty. Vaší nápní na dané pozici bude:

Náplň práce

  • podpora pro koncové uživatele CAD (3D NX systému)
  • spolupráce v rámci mezinárodního týmu pro rozvoj a podporu CAD (3D NX systému)
  • podílení se na průběžném, vylepšování procesů využití a užívání daného systému
  • spolupráce při implementaci procesních změn týkajících se fungování CAD systému
  • podpora sdílení dat mezi CAD-CAM (3D NX systém) v daném místě
  • komunikace s externími konzultanty pro CAD (3D NX systém)

Požadujeme

  • znalost a zkušenost s instalací CAD a analytických aplikací na HW koncových uživatelů
  • zkušenost s CAD (3D NX systém) a jeho integrací do PDM systému (TC UA 8.x nebo nižší verze)
  • znalosti a zkušenosti o vytváření konstrukčních celků v daném systému
  • znalost TeamCenter (PDM systém UA 8.x, nebo nižší verze) výhodou
  • zkušenosti s technickou podporou a prací v týmu
  • schopnost prioritizace a plánování v rámci daného projektu
  • aktivní znalost AJ
proaktivita, inovativní myšlení
  • dobrá znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání v mezinárodním koncernu s neopomenutelným postavením na trhu
  • možnost profesního a osobnostního růstu v rámci společnost po celém světě
  • prostor pro seberealizaci
  • široká škála zajímavých firemních benefitů
  • systém interního vzdělávání a školení
  • jazykové kurzy
  • 5týdnů dovolené
  • Pracoviště v Brně

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.