Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  CAD KONSTRUKTÉR - I ABSOLVENT!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáte práci na pozici CAD KONSTRUKTÉR? Získali jste technické vzdělání a máte smysl pro detail? Mluvíte anglicky nebo německy? Rádi byste uplatnili své schopnosti a znalosti ve významné společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Významná společnost vyrábějící díly pro automobilový průmysl příjme nového člena do svého týmu na pozici:

CAD KONSTRUKTÉR - I ABSOLVENT!

Náplň práce:

  • konstrukční návrhy, vývoj a inovace produktů společnosti v 3D CAD
  • tvorba výkresové dokumentace
  • kooperace v rámci oddělení
  • komunikace s mateřskou společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojírenství
  • praxe jako konstruktér výhodou
  • komunikativní AJ nebo NJ
  • znalost programu 3D CAD
  • technické myšlení, pečlivost

Nabízíme

  • podpora při relokaci
  • motivující systém odměňování a benefitů, 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • hrazené závodní stravování
  • pružná pracovní doba
  • moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
  • osobní i profesní růst
  • firemní dopravu či možnost ubytování (dle lokality)

Místo pracoviště: Vysočina

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás