Volné pracovní místo Celní deklarant

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Středočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho významného klienta – silnou zahraniční logistickou společnost – hledáme motivované kandidáty pro pozici:

Celní deklarant

Požadavky na uchazeče:
min. SŠ vzdělání
Praxe na stejné pozici min. 2–3 roky
Znalost práce v logistice/spedici výhodou
dobrá znalost MS Office.

Nabízíme:
Zajímavou práci v příjemném kolektivu dobré finanční ohodnocení
Zázemí silné mezinárodní společnosti
Nadprůměrné finanční ohodnocení

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

CELNÍK / CELNÍ DEKLARANT S PRAXÍ (25.000 - 40.000 Kč)
Znáte celní problematiku? Umíte anglicky? Jste samostatný a spolehlivý? Chcete pracovat pro společnost, která to vše náležitě ocení? V tom případě máte možnost. Pro našeho významného klienta se stabilní pozicí na trhu a dlouholeto ...
aktivní
Celní deklarant/ka - Kladno
Nadnárodní logistická společnost ESA - Hitachi Transport System Group poskytující komplexní logistické služby se sídlem v Kladně hledá kandidáta/-tku na pozici: Celní deklarant/ka Kladno Popis pozice: Vystavování a zpracování ...
ESA s.r.o. Oldřichova 158, Kladno Plný úvazek
týden
Náplň práce: Komunikace se zákazníky, vyřizování požadavků, řešení celní problematiky - export/import/intrastat, komunikace s celním úřadem - zajištění odbavení, vystavování celních dokladů, vedení evidence příslušných dokladů Pož ...
DCI Power, spol. s r.o. Polepská 300, Kolín Plný úvazek