Volné pracovní místo Celní deklarant

aktivní
CentralWork s.r.o.
Místo pracoviště
Kolín, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha-východ
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní, MBA, MBT, postgraduální studium

Vystavování a zpracování celních dokumentů (plné moci, pověření, globální záruky atd.)
Zajišťování celního odbavení (import export)
Komunikace s celními orgány
Vystavování dokladů a prohlášení o původu zboží a jeho ověřování
Spolupráce s přepravci, zpracování a evidence předaných dokladů
Dodržování norem a sledování legislativy a souvisejících předpisů
Tvorba návodek

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání
znalost problematiky (celní)
zkušenosti na obdobné pozici
zkušenost s vedením týmu – výhodou
AJ – komunikativní znalost podmínkou
komunikativnost, samostatnost
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

zázemí stabilní společnosti
systém benefitů
kariérní růst
přátelské prostředí

Jiná sdělení

Významná výrobní společnost, automotive, hledá nového kolegu na pozici Celní deklarant se znalostí anglického jazyka.

Podobné nabídky práce

CELNÍK / CELNÍ DEKLARANT S PRAXÍ (25.000 - 40.000 Kč)
Znáte celní problematiku? Umíte anglicky? Jste samostatný a spolehlivý? Chcete pracovat pro společnost, která to vše náležitě ocení? V tom případě máte možnost. Pro našeho významného klienta se stabilní pozicí na trhu a dlouholeto ...
aktivní
Celní deklarant
Náplň práce: Komunikace se zákazníky, vyřizování požadavků, řešení celní problematiky - export/import/intrastat, komunikace s celním úřadem - zajištění odbavení, vystavování celních dokladů, vedení evidence příslušných dokladů Pož ...
DCI Power, spol. s r.o. Polepská 300, Kolín Plný úvazek