Volné pracovní místo Česko-anglicko-ruská mateřská školka a jesle hledají učitelku a zdravotní sestru

aktivní
Chytrá školka a jesle SmartKids spol. s r.o.
Místo pracoviště
Praha - západ, bus 15 min z metra Dejvická
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní nabídky

péče o děti ve věku od 1 do 6 let
požadujeme: minimálně ukončené středoškolské vzdělání příslušné odbornosti,
zkušenosti z činnosti podobného zaměření,
vynikající znalost anglického jazyka případně dalších jazyků,
hra na hudební nástroj vítána,
příjemné vystupování,
vřelý vztah k dětem,
profesionalita,

Požadujeme

viz. náplň práce

Nabízíme

možnost hlavního i zkráceného pracovního úvazku, příjemné pracovní prostředí v podobě zázemí i kolektivu

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy

Jiná sdělení

CV spolu s fotografií prosím zasílejte na email: poslat email

Podobné nabídky práce

Učitel / Učitelka do soukromé MŠ Praha Stodůlky
Jazyková školka hledá do svého týmu učitele/učitelku do soukromé mateřské školky na HPP.
Asociace předškolní výchovy a vzdělávání, z.s. Praha Stodůlky, U Jezera 34 Plný úvazek, Práce na ŽL
aktivní
učitelka mateřské školy
místo výkonu práce: Hurbanova 1285/14, Praha 411 kontakt: Sárazová Mgr., tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> dopis a CV zasílat na kontaktní e-mail. <!--poslatEmail--> <!--poslatEmail--> odborné středoškolské ped ...
aktivní
Učitel mateřské školy
Místo výkonu: Světická 1229/8, Praha 10 - Strašnice Kontakt:Langerová Petra Bc., Prosíme zájemce o poslání životopisu na <!--poslatEmail--> Děkujeme.
Mateřská škola Josefínka a Vendelínek o.p.s. Světická 1229/8, Praha Plný úvazek
aktivní
Učitel/ka mateřské školy
Místo výkonu: Mateřská škola SEMÍNKO,Toulcův dvůr - Středisko ekologické výchovy hl.m.Prahy,Kubatova 32/1,102 00 Praha 10 Kontakt: Bc. Iveta Garciová, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> Požadujeme: Kvalifikaci v ...
aktivní
Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 155 00, Hlušičkova č.p. 1064/1 Kontakt: Řezáčková Šárka, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail--> Po - Pá 10:00 - 16:00 Hledáme učitele do MŠ, kladný vztah k dět ...
MALÍČKOV s.r.o. Ovčí hájek 2357/48, Praha Plný úvazek
bezúhonnost, zdravotní způsobilost, vzdělání pro učitelství MŠ (maturita na SPgŠ, nebo VOŠ pedagogika předškolního věku, nebo Bc. nebo Mgr. studium pedagogika předškolního věku)
Mateřská škola Kněževes, okres Praha-západ Na Hlavní silnici 155, Kněževes Plný úvazek