Volné pracovní místo Chceš vyrábět letadla v Plzni? Od 100 Kč/h čistého.Ubytování

aktivní
EDYMAX SE
Místo pracoviště
Plzeň
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Pro našeho významného klienta hledáme muže pro montáž leteckých modulů v Plzni. Ubytování zajištěno.

Náplň práce:

  • Ruční montáž kuchyňských modulů a odpočinkových místností do letadel
  • Provádění běžných montážních a kontrolních činností

Požadujeme

  • Střední odborné vyučení podmínkou
  • Vyučení v technickém oboru (truhlář, zámečník, strojník…) výhodou
  • Manuální zručnost a technické myšlení podmínkou
  • Zodpovědnost, pečlivost, rychlost
  • Nástup do práce po osobním pohovoru

Nabízíme

  • Základní mzda až 18500Kč/měsíc brutto
  • Příplatky za noční a víkendové směny (10%)
  • Příplatky za přesčasy (25%)
  • Výkonnostní bonus až 2800Kč
  • Dvousměnný osmihodinový provoz
  • Ubytování zajištěno
  • Možnost týdenních záloh
  • Stravenka každý den
  • Možnost turnusů – 1 týden v měsíci volno

Jiná sdělení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo se zastavte osobně na Edymax, Jiráskovo náměstí 10, Ostrava od 8:00 – 16:00.